24-30. juli: Tantrisk sommer-retreat på Bjørk

Denne juli-uken inviterer vi til tantrisk sommer-retreat, hvor du får bli berørt av ditt eget liv gjennom varme og nære menneskemøter, inspirerende undervisning, meditasjon, tantrisk massasje, dans og musikk, vakker natur og god mat.
Se dato og pris lenger ned på siden. Vi legger ut mer informasjon i løpet av april.
Se VIDEO om «De fire stadier i InnerLifeTantra»
og mye mer på Shalinis YouTube-Kanal
Shalini er en varm og dyktig kursleder som inspirerer deg til å hente frem de gjemte og glemte livskreftene i deg selv. Hun skaper tidlig i kurset en aksepterende og kjærlig atmosfære, slik at du kjenner deg trygg til å møte dine indre livskrefter. Shalini har arbeidet med spirituell veiledning og kurs siden 1983. Hun har undervist i Tantra på heltid de siste 9 årene etter at hun påsken 2014 hadde et syn, som fikk henne til å flytte sitt virke fra spirituell psykoterapi til å holde kurs i den Tantriske Livsvisdom.
TID, PRIS, PÅMELDING
DATO: 24 – 30. JULI 2023. Mandag kl.17.00 til søndag kl.14.00.
PÅMELDING: Benytt påmeldingsskjema nedenfor.
STED: Bjørk Gård på Ilseng, syd for Hamar. 1 time å kjøre fra Ikea/Oslo.
40 min. med tog fra Gardermoen til Stange stasjon (retning Lillehammer).
PRIS: kr. 9.600,- inkl. full kost/losji på dobbeltrom.
BETALING: Du betaler kr. 1600,- i bindende depositum ved påmelding.
Resterende kursavgift kr. 8.000,- betales senest 1. juli.
Melder du deg på i god tid, kan du be om å betale den resterende kursavgiften i månedlige avdrag.
VED AVMELDING senere enn 1. juni beholdes depositum i administrasjons-kostnader. Ved avmelding senere enn 1. juli beholdes halve kursavgiften med mindre en annen deltager kan ta din plass. Da beholdes bare ditt depositum.
Ved sykdom kan du med sykemelding og bekreftelse fra oss, få hele kursavgiften tilbake på din reiseforsikring.